bezpieczeństwo_it

Chcesz czuć się bezpiecznie? Zaufaj nam.

Zapewne nie chcesz, aby Twoja witryna, sieć lub serwer stały się w przyszłości celem ataku osób niepożądanych, które swoimi działaniami mogą narazić Cię nie tylko na wyciek danych, ale przede wszystkim długoterminowe i znaczne koszta. Dodajmy do tego fakt, że konkurencja może chcieć Cię wyeliminować poprzez wykorzystanie niebezpiecznych wirusów czy też wchodząc w posiadanie istotnych danych o Twojej firmie. A może właśnie teraz pracownik, który nie powinien mieć dostępu przegląda listę twoich klientów i odsprzedaje ją konkurencji?

W ramach bezpieczeństwa IT klient ma do wyboru usługi:

  • testy penetracyjne – czynności polegające na symulacji ataku na systemy informatyczne, które mają na celu wykrycie potencjalnych dróg dostania się intruza, poznanie metod i sposobów wzięcia w posiadanie Twojej własności przez osoby trzecie oraz identyfikacja jak największej liczby podatności mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej firmy;
  • analiza powłamaniowa – szereg czynności mających na celu zbadanie drogi dostania się intruza do Twojej witryny, serwera, sieci czy maszyny oraz zebranie istotnych informacji jako dowód włamania wraz ze szczegółowym raportem
    z czynności przeprowadzonych w ramach ataku; to ważny element obrony przed kolejnymi atakami, ponieważ klient otrzymuje wykaz luk wykorzystanych przez hakera, które można wyeliminować i w ten sposób zabezpieczyć się na przyszłość.

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, nie czekaj aż ktoś zmusi Cię do tego, aby wprowadzić procedury bezpieczeństwa już po fakcie ataku. Uprzedź intruza i zastosuj najlepsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, które pozwolą zminimalizować ryzyko ataku.

Czytaj więcej o bezpieczeństwie IT

Zabezpiecz swoją przyszłość w Sieci.

Referencje:
  • Google
  • Facebook
  • Adobe
  • Nokia
Czytaj więcej