aliantsoft

Zapewnij sobie bezpieczeństwo.

Firma AliantSoft to młoda i nowoczesna firma, która rozwija się głównie w kierunku bezpieczeństwa informatycznego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, a także indywidualnemu podejściu do klienta i jego problemu, świadczymy usługi dla firm
z całej Polski.

Nasza firma dostarcza rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa sieci i systemów IT, a także zajmuje się administracją serwerami oraz tworzeniem oprogramowania.

Indywidualne podejście, wysoka jakość usług, a także pasja w realizacji nawet najbardziej złożonych zadań – to te czynniki, które sprawiają, że AliantSoft wyróżnia się na tle konkurencji.

Dzięki temu, że nasza firma stawia na indywidualne podejście, klient kontaktuje się bezpośrednio z realizatorem jego zlecenia – bez pośredników i zbędnego marnowania czasu, jak i pieniędzy. Bez znaczenia jest godzina realizacji zlecenia i dzień tygodnia, najważniejsze jest zadowolenie klienta z fachowo wykonanej pracy.

Nie tylko pomagamy naszym klientom skutecznie podnieść poziom ich bezpieczeństwa, ale troszczymy się o nich
i przedstawiamy najlepsze rozwiązania, które pozostaną niezawodne w przyszłości. Bogate doświadczenie, a także umiejętność realizacji nawet najbardziej wyzywających zleceń pozwala na szybkie i skuteczne reagowanie na potrzeby klienta.

Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych i firm zainteresowanych zbudowaniem lub modernizacją posiadanej infrastruktury, a także zainteresowanych ochroną danych oraz zabezpieczeniem sieci i serwerów.

Naszymi klientami obecnie są firmy tworzące oprogramowanie i zajmujące się administracją serwerów, dlatego też kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich usług.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń: 790 333 177 lub napisz e-mail: kontakt@aliantsoft.pl

Dane firmy:
AliantSoft Mateusz Goik
Paradna 45A/11, 93-345 Łódź
NIP: 6511671690 REGON: 241937786

Referencje:
  • Google
  • Facebook
  • Adobe
  • Nokia
Czytaj więcej